Paslaugos

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Per ilgą gyvavimo laikotarpį, įgijome didžiulę darbo patirtį. Atsakingai ir kruopščiai žiūrime į savo darbą ir visada savo klientams pasiūlome geriausią sprendimo būdą. Turime platų paslaugų sprektrą, todėl galime iš vienų rankų pasiūlyti pilną paslaugų paketą.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

PAMATŲ ĮRENGIMAS

Ko gero populiariausia pamatų rūšis - gręžtiniai pamatai. Tokį populiarumą įtakoja greitas įrengimas ir santikinai žemesnė kaina. Įrengiant šiuos pamatus grunte įšgręžiamos skylės ir užbetonuojamos tokiu budu gaunamas polius, kuriuos vėliau sujungia rostverkas.

PLAČIAU

MONOLITINĖS KONSTRUKCIJOS

Bendrovė vykdo sudėtingų monolitinių konstrukcijų statybą. Dirba pramoninės, komercinės bei visuomeninės paskirties objektuose. Monolitinės gelžbetonio konstrukcijos: apsauginės monolitinio gelžbetonio sienutės, pamatai, rezervuarai, betoniniai keliai, aikštės, įvairaus aukščio ir storio perdenginiai, monolitinės kolonos, sijos.

PLAČIAU

MŪRO DARBAI

Tai nėra pats greičiausias statybos būdas, tačiau jis turi nemažai privalumų: mūro konstrukcijos – ilgaamžės, pakankamai atsparios gaisrui bei aplinkos poveikiui, gerai izoliuoja garsą, nereikalauja daug priežiūros. Mūro darbams reikalingos didesnės laiko sąnaudos nei karkasinių ar skydinių namų statybai.

PLAČIAU

APDAILOS DARBAI

UAB LAISKA atlieka visus vidaus bei išorės apdailos darbus visoje Lietuvoje. Dirbame kokybiškai, atsakingai ir patikimai. Mūsų tikslas - pasiūlyti paslaugas už palankiausią kainą, užtikrinant aukščiausią darbų kokybę ir remonto eigą be rūpesčių

PLAČIAU